Privatumo politika

Privatumo politika

UAB „Shapemetics“ („mes“, „mes“ arba „mūsų“) valdo www.ednim.lt svetainę (toliau - „Paslauga“).

Šis puslapis informuoja jus apie mūsų asmens duomenų rinkimo, naudojimo ir atskleidimo politiką, kai naudojatės mūsų paslauga, ir pasirinkimus, kuriuos susiejote su tais duomenimis.

Mes naudojame jūsų duomenis paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią politiką.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Mes renkame keletą skirtingų tipų informacijos įvairiais tikslais, kad galėtume jums teikti ir patobulinti savo paslaugą.

Surinktų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų Paslauga galime paprašyti pateikti mums tam tikrą asmens tapatybę identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekiant su jumis arba identifikuojant jus („Asmens duomenys“). Asmens identifikavimo informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

Elektroninio pašto adresas

Vardas ir pavardė

Telefono numeris

Adresas, pašto kodas, miestas

Slapukai ir naudojimo duomenys

Jei pasirenkate registruotis mūsų svetainėje, jūsų informacija, pvz., Vartotojo vardas, vardas ir pavardė, telefono numeris, el. Pašto adresas, atsiskaitymo ir pristatymo adresai, pirkinių istorija, išsaugoma ir prie jos galima prisijungti prisijungus. Jei norite Norėdami pakeisti savo vartotojo informaciją, taip pat galite susisiekti su mumis adresu info@ednim.lt.

Jei nuspręsite pirkti neprisiregistravę, užsakymui apdoroti ir išsiųsti naudojama jūsų informacija, pvz., Vardas ir pavardė, telefono numeris, el. Pašto adresas ir pristatymo adresas. Jūsų užsakymo informacija saugoma 5 metus.

Norėdami įvykdyti savo įsipareigojimą pristatyti produktus, pristatytus mūsų svetainėje, mes savo logistikos partneriams perduodame šią informaciją: jūsų vardas, telefono numeris, el. Pašto adresas, pristatymo adresas, visa informacija, kuria dalijatės „komentarų“ skiltyje. užsakymas.

Apie mūsų logistikos partnerių privatumo politiką galite perskaityti čia:

venipak.lt

lpexpress.lt

omniva.lt

Arba susisiekite su jais, jei norite gauti daugiau informacijos: info@post.lt, info@venipak.com, info@omniva.lt.

Mes nerenkame jokios jūsų mokėjimo informacijos pirkdami mūsų svetainėje.

Naudojimo duomenys

Mes taip pat galime rinkti informaciją, kaip pasiekiama ir naudojama paslauga („Naudojimo duomenys“). Šie naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų aplankyti mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus prietaisų identifikatoriai ir kiti diagnostikos duomenys.

Stebėjimo ir slapukų duomenys

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti mūsų Paslaugos veiklą ir laikyti tam tikrą informaciją.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kuriame gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš svetainės ir saugomi jūsų įrenginyje. Taip pat naudojamos stebėjimo technologijos - tai švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą.

Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau jei nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudoti kai kurių mūsų Paslaugos dalių.

„Analytics“

Mes galime naudoti trečiųjų šalių paslaugų teikėjus, kad galėtume stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų paslauga.

  • „Google Analytics“ yra „Google“ siūloma žiniatinklio analizės paslauga, stebinti ir pranešanti apie svetainės srautą. „Google“ naudoja surinktus duomenis naudodama mūsų Paslaugą ir stebėdama ją. Šie duomenys bendrinami su kitomis „Google“ paslaugomis. „Google“ gali naudoti surinktus duomenis kontekstualizuodama ir suasmenindama savo reklamos tinklo skelbimus. Galite atsisakyti, kad jūsų veikla Paslaugoje būtų prieinama „Google Analytics“, įdiegdami „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą. Priedas neleidžia „Google Analytics JavaScript“ (ga.js, analytics.js ir dc.js) dalytis informacija apie „Google Analytics“ apie apsilankymų veiklą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google“ privatumo praktiką, apsilankykite „Google“ privatumo ir sąlygų tinklalapis: https://policies.google.com/privacy?hl=lt
  • „Facebook“ konversijų stebėjimo pikselis

Jums leidus, mūsų svetainė naudoja „Facebook, Inc.“ konversijų stebėjimo pikselių paslaugą. Šis įrankis leidžia mums stebėti vartotojų veiksmus, kai jie nukreipiami į teikėjo svetainę, spustelėdami „Facebook“ reklamą, ir pristatyti skelbimus svetainės lankytojams. „Facebook“ tinkle.

Daugiau apie „Facebook“ reklamavimo politiką galite sužinoti čia: 

Facebook reklamos polisas

Vaikų privatumas

Mūsų tarnyba nėra skirta visiems, jaunesniems nei 18 metų („Vaikai“).

Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš jaunesnių nei 18 metų asmenų. Jei esate tėvai ar globėjai ir žinote, kad jūsų vaikai pateikė mums asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad asmens duomenis rinkome iš vaikų nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad tą informaciją pašalintume iš savo serverių.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes kartais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes pranešime jums el. Paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą prieš įsigaliojant pakeitimams ir atnaujinsime „įsigaliojimo datą“ šios privatumo politikos viršuje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, ar nėra pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, susisiekite su mumis: info@ednim.lt

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas