Sąlygos Ir Taisyklės

Informacija dėl COVID-19

Kai visos valstybės mastu rekomenduojama likti namuose, reikiamos prekės lengviausiai jus gali pasiekti per elektroninę prekybą. Karantino laikotarpiu EDNIM vis dar džiugins kvapniais siuntiniais ir mūsų elektroninė parduotuvė rūpinsis, jog nepritrūktumėte mylimiausio šampūno! Imamės visų būtinų priemonių, kad užtikrintume savo darbuotojų saugumą ir saugią gamybą. Drastiškai padidėjus siuntų skaičiui, kai kurie paštomatai yra pilnai užimti. Dėl šios priežasties yra numatytas galimas siuntų vėlavimas iki 5 darbo dienų. OMNIVA siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, bus automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo. Norime paprašyti mūsų klientų solidarizuotis ir atsiimti siuntas iš paštomato kaip įmanoma greičiau. Tokiu būdu pasirūpinsite ne tik savimi bet ir kitais, šioje neeilinėje situacijoje, taip padėdami kurjeriams užtikrinti greitesnį ir tikslesnį siuntų pristatymą. Pristatymas kurjeriu šiuo metu vykdomas bekontakčiu būdu. Konkrečios siuntos perdavimo taisyklės priklauso nuo kiekvienos kurjerių įmonės.

Kaip COVID-19 karantino metu užtikrinamas saugus prekių pristatymas?

EDNIM prekės VISADA pakuojamos higieniškai. Taip pat Pasaulinė sveikatos organizacija pareiškė, kad tikimybė užsikrėsti virusu per popierinius vokus ar kartoną yra maža. Viruso gyvybingumui reikalinga žmogaus gleivinė! Siekiant išvengti tiesioginio kontakto, siuntas kurjeriams perduodame bekontakčiu būdu. Jei kyla abejonių, rekomenduojame švariai nusiplauti rankas prieš ir po prekių atsiėmimo ir išpakavimo. Prekes pristatančios įmonės Omniva, LP Express, Venipak bei UPS taip pat laikosi visų prevencijos priemonių Jūsų saugumui užtikrinti. Primename, kad paštomatai veikia 24/7 ir yra reguliariai dezinfekuojami, tad prekių pristatymas į paštomatus lieka vienas iš saugiausių būdų įsigyti prekes.

OMNIVA siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, bus automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo. LP EXPRESS kurjeriai siuntas pristatys tik „iki slenksčio“, t. y. kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje. Venipak ir UPS kurjeriai prekes perduos bekontakčiu būdu ir nereikalaus gavėjo parašo. Atsižvelgiant į griežtesnę pasienių kontrolę ir pasienio ruožuose susidariusias eiles, galimi tarptautinių siuntų vėlavimai iš Lietuvos į kitas Europos šalis. Dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų skaičiaus paštomatuose, kviečiame gavus savo siuntą, atsiimti ją kuo greičiau, kad atlaisvintumėte paštomato skyrelį ir į jį galėtų būti pristatyta kita siunta. Rūpinkimės vieni kitais.

Kaip sumokėti už prekes?

Jei pageidaujate apsipirkti EDNIM el. parduotuvėje ir vėliau matyti savo pirkinių istoriją, prašome užsiregistruoti. Tačiau jei skubate, pirkimo procesą gali užbaigti ir be registracijos. Tereikia pateikti visą būtiną informaciją, reikalingą prekėms pristatyti.

Pasirinkite apmokėjimo būdą ir tęskite apmokėjimą, kol savo ekrane pamatysite užsakymo patvirtinimą. Jį atsiųsime ir el. paštu.

Prekių pristatymas

Siuntas išsiunčiame per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Užsakyme nurodydami telefono numerį, visada įsitikinkite, kad jis yra registruotas toje šalyje, į kurią siunčiate užsakymą. Nuo tam tikros pirkinių krepšelio sumos mes galime pasiūlyti nemokamą siuntimą.

Prekės yra pristatomos į visus DPD, Omniva ir LP Express terminalus. Skatiname Jus pasirinkti šį siuntimo būdą, nes jis yra tvaresnis: dėl susietų siuntinių pristatymo, kai kelių siuntėjų prekės pristatomos į tą pačią vietą bei efektyvaus maršruto sudėliojimo, transportavimo metu sukuriamos išmetamosios dujos ir kitos išlaidos gali būti gerokai sumažintos.  Atsiėmimo iš terminalo kodai siunčiami tik telefonu. Jei nurodysite klaidingą telefono numerį, siuntos iš terminalo atsiimti negalėsite.

Taip pat galime pristatyti prekes kurjeriu į jūsų nurodytą adresą. Į Kuršių Neriją kurjeriu prekių nepristatome. Siunčiant kurjeriu, labai svarbu teisingai nurodyti adresą, pašto kodą bei telefoną. Jeigu suklydote pildydami šią informaciją, negalime atsakyti už galimą kurjerių vėlavimą arba prekių neprastatymą.

Pristatymo terminai

Prekių ruošimas ir pakavimas:

1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo

Prekių pristatymas:

Lietuvoje: 1-3 darbo dienos po užsakymo išsiuntimo

Prekių grąžinimas

Kosmetika priklauso prekėms, kurios, būdamos tinkamos kokybės, negali būti grąžintos. Tačiau jeigu prekė dėl kokių nors priežasčių netiko, rašykite mums el. paštu info@ednim.lt, ir mes pasistengsime rasti sprendimą.

Jei kilo nesklandumų užsakant prekes arba neradote atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis el. paštu: info@ednim.lt.

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas