Sąlygos Ir Taisyklės

Kaip sumokėti už prekes?

Jei pageidaujate apsipirkti EDNIM el. parduotuvėje ir vėliau matyti savo pirkinių istoriją, prašome užsiregistruoti. Tačiau jei skubate, pirkimo procesą gali užbaigti ir be registracijos. Tereikia pateikti visą būtiną informaciją, reikalingą prekėms pristatyti.

Pasirinkite apmokėjimo būdą ir tęskite apmokėjimą, kol savo ekrane pamatysite užsakymo patvirtinimą. Jį atsiųsime ir el. paštu.

Prekių pristatymas

Siuntas išsiunčiame per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Užsakyme nurodydami telefono numerį, visada įsitikinkite, kad jis yra registruotas toje šalyje, į kurią siunčiate užsakymą. Nuo tam tikros pirkinių krepšelio sumos mes galime pasiūlyti nemokamą siuntimą.

Prekės yra pristatomos į visus DPD, Omniva ir LP Express terminalus. Skatiname Jus pasirinkti šį siuntimo būdą, nes jis yra tvaresnis: dėl susietų siuntinių pristatymo, kai kelių siuntėjų prekės pristatomos į tą pačią vietą bei efektyvaus maršruto sudėliojimo, transportavimo metu sukuriamos išmetamosios dujos ir kitos išlaidos gali būti gerokai sumažintos.  Atsiėmimo iš terminalo kodai siunčiami tik telefonu. Jei nurodysite klaidingą telefono numerį, siuntos iš terminalo atsiimti negalėsite.

Taip pat galime pristatyti prekes kurjeriu į jūsų nurodytą adresą. Į Kuršių Neriją kurjeriu prekių nepristatome. Siunčiant kurjeriu, labai svarbu teisingai nurodyti adresą, pašto kodą bei telefoną. Jeigu suklydote pildydami šią informaciją, negalime atsakyti už galimą kurjerių vėlavimą arba prekių neprastatymą.

Pristatymo terminai

Prekių ruošimas ir pakavimas:

1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo

Prekių pristatymas:

Lietuvoje: 1-3 darbo dienos po užsakymo išsiuntimo

Prekių grąžinimas

Kosmetika priklauso prekėms, kurios, būdamos tinkamos kokybės, negali būti grąžintos. Tačiau jeigu prekė dėl kokių nors priežasčių netiko, rašykite mums el. paštu info@ednim.lt, ir mes pasistengsime rasti sprendimą.

Jei kilo nesklandumų užsakant prekes arba neradote atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis el. paštu: info@ednim.lt.

Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas